GDAŃSK

W miniony czwartek odbyły się ostatnie zajęcia JogaBo w Gdańsku. Byłam smutna, ale i ogromnie wzruszona, bo spotkałam na macie osoby, które uczęszczały na Orunię Dolną w sierpniu 2007 roku!

Dekada – szmat czasu, a ostatnie siedem lat to praca ze wspólniczką jak marzenie. Nawet nie mogę sobie wyobrazić kogoś lepszego do współpracy niż Krysia Rybińska… Krysia – jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia w rozwijaniu Yoga Compass.

Ja zaś rozwijam szkołę JogaBo w Warszawie oraz warsztaty Joga na Kaszëbë – z moimi drogimi Uczniami i Uczennicami z Trójmiasta chciałabym spotykać się regularnie na warsztatach weekendowych gdzieś niedaleko Ich domu, np. w Dworze Sześć Dębów. Najbliższe odbędą się już zaraz, na powitanie jesieni, tej jesieni. O szczegółach rychło napiszę.

Dziękuję Wam, Uczestnicy i Uczestniczki moich zajęć w JogaBo na Oruni Dolnej, Dolnym i Starym Mieście, na Bastionach. Dziękuję prowadzącym tam warsztaty –chronologicznie- Jurkowi Jaguckiemu, śp. Wiesi Zborowskiej, Grzegorzowi Nieścierowi, Oldze Szwajgier, Kasi Pilorz, Piotrowi Bielskiemu, nieodżałowanej Roshi Małgorzacie Braunek, Justynie Borkowskiej, Alle Raginis. Nadaliście sens mojej pracy, mogłam się od Was uczyć i inspirować. Od moich Uczniów i Uczennic mogłam uczyć się siebie.

Pozostaję z wdzięcznością i nadzieją na spotkanie na macie lub poza nią.
Jesteście w moim sercu.
Namaste,
Bodzia
20.08.2017r.


Z całego serca dziękuję Bodzi za siedem lat pięknej współpracy w JogaBo, za naukę i za „zarażenie” jogą regeneracyjną na resztę życia :) Dziękuję wszystkim osobom, które w tym czasie pojawiły się chociaż raz na moich zajęciach. Był to wspaniały okres i doświadczenie. Od września zapraszam na regularne zajęcia jogi na Starym Mieście i Morenie i do odwiedzenia strony myyogacompass.com oraz do kontaktu pod adresem yoga.krysia@gmail.com i numerem telefonu 510 672 569.

Z serca Namaste :)
Krysia
21.08.2017r.