Specjalna Wakacyjna Joga na Bielanach

Wakacje! Idealny czas, aby zadbać o siebie, nauczyć się odpoczywać i regenerować, poprawić jakość życia, snu, oddechu, kondycję serca, podnieść nastrój, poczuć się lepiej fizycznie, psychicznie i emocjonalnie.
Nadarza się wspaniała okazja: Joga na Bielanach w Wakacje! Szczególnie serdecznie polecamy specjalne zajęcia w środy i czwartki.

Joga dla Serca i na Depresję to unikatowe, terapeutyczne zajęcia wg metody Iyengara dla osób cierpiących na stany depresyjne, obniżony nastrój, nadciśnienie, chorobę wieńcową, zagrożonych zawałem. Polecana także osobom w trakcie rekonwalescencji, powracających do praktyki po długiej przerwie, paniom w podczas menstruacji lub z objawami menopauzy oraz profilaktycznie wszystkim chętnym.
Grupa kameralna, prowadzona przez nauczycielkę z aktualnym certyfikatem IYENGARA® i 15-letnim stażem, sala duża i świetnie wyposażona.
Zapraszamy przez całe wakacje w każdą środę w godz. 18:30-20, do 29.08 (oprócz 15.08).
Ceny: 110zł/3 wejścia, pojedyncze zajęcia 40zł.
Z kartą MultiSport kaucja 50zł zwrotna po 3. wejściach lub dopłata do pojedynczych zajęć 20zł

Joga dla Zmęczonych to zaproszenie dla osób wyczerpanych, np. upałem, które chciałyby się zregenerować i nauczyć osiągać stan relaksu.
Pierwsze trzy kwadranse wypełnia łagodna sekwencja jogi wg metody Iyengara, usuwająca zmęczenie, drugą połowę spędza się w stanie głębokiego relaksu w pozycjach jogi regeneracyjnej.
To synergiczne połączenie metod działa jak antidotum na chroniczne zmęczenie i stres – łagodzi objawy im towarzyszące, przynosi odprężenie i przypływ sił życiowych.
Prowadzenie: jedyne w Warszawie certyfikowane nauczycielki Restorative Yogi wg metody Judith Hanson Lasater. Grupa kameralna, sala duża i świetnie wyposażona.
Zapraszamy przez całe wakacje w każdy czwartek o 18:30, do 30.08.
Ceny: 140zł/4 wejścia, 110zł/3 wejścia, pojedyncze zajęcia 40zł.
Z kartą MultiSport kaucja 50zł zwrotna po 4. wejściach lub dopłata do pojedynczych zajęć 20zł

Zrób coś dobrego dla siebie – serdecznie zapraszamy i polecamy się – do zobaczenia na macie 🙂
JogaBo… warto!